Magazin

Ünlü şarkıcı Beyonce klozetini yanında taşıyor!

R&B müziğin kraliçesi konumunda olan ve “Queen B” olarak anılan Beyonce, 4 Nisan 2008 tarihinde Jay Z ile dünyaevine girdi. Blue, Rumi ve Sir adında üç çocuğu bulunan Beyonce’un tahmini kişisel servetinin 500 milyon dolardan fazla olduğu sanılıyor.

Daha önce de ilginç istekleriyle gündeme gelen ABD’li şarkıcı Beyonce’nin başkasının kullandığı tuvalete oturmak istemediği için tüm konserlerinde kendi Klozet kapağını yanında götürdüğü ortaya çıktı.

KLOZET KAPAKLARI ÜZERİNDE İSMİ YAZIYOR

İngiliz The Sun gazetesinin haberine göre, Beyonce’nin klozet kapakları üstünde isminin yazdığı kutularla tüm konserlerinde ekipmanlarla birlikte taşınıyor. Gazeteye konuşan bir kaynak, ünlü şarkıcının isteklerine alışkın olan ekip üyeleri için bunun çok da sürpriz olmadığını söylerken, üstüne şarkıcının ismi yazan tuvalet kutularını görenlerinse istemsizce güldüklerini söyledi.

50 METRE MESAFE

41 yaşındaki şarkıcının sahne arkasında kendisini gizlemek için siyah tüllerle örtülmüş bir golf arabası kullandığı ve kendisi ile yakın çevresi için ayrılan yemek alanının 50 metre yakınına sınırlı sayıdaki personel haricinde kimsenin yaklaşmasına izin verilmediği belirtildi.

TUVALET KÂĞITLARINI BEĞENMEMİŞTİ

Beyonce, daha önce tatile gittiği bir otelde tuvalet kâğıtlarını “çok sert bulduğu” için şikâyet etmesi ve turne ekibindeki herkesin yüzde yüz pamuklu kıyafetler giymesini istemesiyle gündeme gelmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBeyonce: Kenevir ve bal çiftliği kuruyorumHaberi Görüntüle

Beyonce ve Jay-Z'nin 500 milyon dolarlık Avrupa turu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBeyonce ve Jay-Z’nin 500 milyon dolarlık Avrupa turuHaberi Görüntüle

İlgili Haberler