KadınKültür & SanatMagazinMedyaModaMüzik

Kaan Malkoç- “Aslında” Yayında

Kaan Malkoç- “Aslında” Yayında

Türkçe Pop müziğin yetenekli isimlerinden Kaan Malkoç’un “Aslında” isimli yeni çıkacak teklisi Universal Music Türkiye etiketiyle yayında.

Kalp kırıklıklarımıza ayna tutan romantik şarkının söz ve bestesinde Kaan Malkoç ve Yasir Miy iş birliği bulunuyor. Kaan Malkoç, daha önce yayınlanan şarkıları “Ne Oldu Şimdi” ve “Sonunda”nın ardından bu şarkısında da doyurucu bir görselliği olan klip çalışmasıyla dinleyicileriyle buluşuyor.

Kaan Malokç’un en yeni şarkısı “Aslında”yı tüm dijital platformlardan dinlemek ve satın almak için:

Şimdi Tıklayın!

UNIVERSAL MUSIC GROUP HAKKINDA

Universal Music Group olarak sanatın gücüyle kültüre yön vermek için varız. UMG; yapımcılık, edisyon, lisanslı sanatçı ürünleri ve görsel-işitsel içeriklerle ilgili faaliyetlerde bulunan geniş işletme yelpazesiyle dünyanın lider müzik şirketidir. Her müzik türünde en kapsamlı kataloğu ve şarkıları sunarak sanatçılarımızın gelişimini destekliyor, dünya çapında beğenilen ve ticari olarak başarılı müziğini üretiyor ve dağıtıyoruz. Kendini sanata, yenilikçiliğe ve girişimciliğe adayan UMG, sanatçılarına sanatsal ve ticari fırsatlar sunmak, hayranlara muhteşem deneyimler yaşatabilmek adına hizmetlerin, platformların ve iş modellerinin hız kesmeden geliştirilmesini hedefler. Universal Music Group ile ilgili daha fazla bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz:

İlgili Haberler