Magazin

Ünlü oyuncuyu yıkan ölüm! ‘Hayatımın aşkı’ dediği sevgilisi hayatını kaybetti

Oscar’lı oyuncu Sandra Bullock, 2005’te evlendiği Jessie James ile 2010 yılında ihanet sebebiyle yollarını ayırmıştı. James, Bullock’u dövme sanatçısı Kat Von D ile aldatmıştı.

Aktris, 2015 yılında ise aradığı mutluluğu Bryan Randall’da bulmuştu. İkili, bir fotoğrafçı olan Randall, Bullock’un oğlu Louis’in doğum gününde fotoğraf çekerken tanışmıştı.

HİÇ EVLENMEDİLER

Birbirlerine aşık olan Bullock ve Randall o tarihten sonra mutlu bir ilişkiye yelken açmış; ancak evlenmemeyi tercih etmişlerdi. Ünlü çift, Bullock’un evlat edindiği 13 yaşındaki oğlu Louis ve 11 yaşındaki kızı Laila’yı birlikte büyütüyorlardı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRSandra Bullock: Sağlıklı, akıllı kararlar verebilecek durumda değilimHaberi Görüntüle

Randall için “Hayatımın aşkını buldum” diyen 59 yaşındaki ünlü isim, ilişkisini gözlerden uzak yaşamayı tercih ediyordu.

ACI HABER GELDİ

Ancak dün gelen acı bir haber, herkesi şoke etti. Bullock’un uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Bryan Randall, 57 yaşında hayatını kaybetti. Randall’ın ailesi, Pagesix’e yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Bryan Randall’ın ALS ile üç yıllık bir savaşın ardından 5 Ağustos’ta huzur içinde hayata veda ettiğini büyük bir üzüntüyle paylaşıyoruz. Bryan ALS ile olan yolculuğunu gizli tutmayı erken seçti ve ona değer veren bizler de bu isteğini yerine getirmek için elimizden geleni yaptık.

“MAHREMİYET RİCA EDİYORUZ”

“Bu hastalıkta bizimle birlikte yol alan, yorulmak bilmeyen doktorlarımıza ve oda arkadaşımız olan, çoğu zaman kendi ailelerinden fedakârlık ederek bizimkilerle birlikte olan muhteşem hemşirelerimize son derece minnettarız. Yas tutmak ve Bryan’a veda etmenin imkansızlığını kabullenmek için mahremiyet rica ediyoruz.”

ALS NEDİR?

Amyotrofik lateral skleroz ya da ALS, esas olarak istemli kas hareketinin kontrolünden sorumlu sinir hücrelerinin hasarından kaynaklanan nadir bir nörolojik hastalık. Kol, omuz, bacak ve dilde seğirmeler, kas krampları, çizgili kaslarda kasılma, sarhoşvari konuşma-genizden konuşma, çiğneme yutma güçlüğü şeklinde kendini gösteren hastalığın bir tedavisi ya da çaresi yok. ölümcül bir hastalık olan ALS kök hücre tedavisiyle yavaşlatılsa da sonunda kişinin ölümüne yol açıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRSandra Bullock: Ben bir buldozerimHaberi Görüntüle

İlgili Haberler