MagazinMedya

Sinan Akçıl, Futbolcuların Yaşadığı Seçil Erzan Dolandırıcılığının Sanat Camiasında da Yaşandığını Açıkladı!

Geçtiğimiz günlerde futbol camiasının ünlü isimleri Fatih Terim, Arda Turan, Emre Belözoğlu gibi isimlerin “yüksek kar” vaadiyle tüm birikimlerini Seçil Erzan aracılığıyla bir fona yatırmaları gündeme bomba gibi düşmüştü.

Geçtiğimiz günlerde futbol camiasının ünlü isimleri Fatih Terim, Arda Turan, Emre Belözoğlu gibi isimlerin "yüksek kar" vaadiyle tüm birikimlerini Seçil Erzan aracılığıyla bir fona yatırmaları gündeme bomba gibi düşmüştü.

Bankacı Seçil Erzan’ın “yüksek kar” vaadiyle ünlü futbolcuları dolandırma iddiasının ardından olay yargıya intikal etti.

Bankacı Seçil Erzan'ın "yüksek kar" vaadiyle ünlü futbolcuları dolandırma iddiasının ardından olay yargıya intikal etti.

Sinan Akçıl ise gündemi bomba gibi sallayan futbol camiasının yaşadığı dolandırıcılık vakasının bir benzerinin sanat camiasında da yaşandığını Mesut Yılmaz’a anlattı.

Sinan Akçıl ise gündemi bomba gibi sallayan futbol camiasının yaşadığı dolandırıcılık vakasının bir benzerinin sanat camiasında da yaşandığını Mesut Yılmaz'a anlattı.

Sanatçı, “Seçil Erzan kadar dolandırıcı birisi bizden de para almaya çalıştı” diyerek yıllar önce Mine Özkan’ın “Ponzi” yöntemiyle birçok ismi dolandırmasını hatırlattı.

Sanatçı, "Seçil Erzan kadar dolandırıcı birisi bizden de para almaya çalıştı” diyerek yıllar önce Mine Özkan'ın "Ponzi" yöntemiyle birçok ismi dolandırmasını hatırlattı.

“Birkaç yıl önce şarkıcılar arasında da oldu böyle bir durum. Seçil Erzan kadar dolandırıcı birisi bizden de para almaya çalıştı. Hatta benim o zamanki eşimden de almaya çalıştı. Sanat dünyası bu olayı çok duyurmadı, kapandı gitti. Şöyle örnekleyeyim konuyu, birisi size ‘6 kamera ver bana, size 18 kamera vereyim’ dese, kabul edersiniz. Yapıyorsan böyle şeyleri vergi ödeyerek yapacaksın. Resmi olmalı yani.” dedi.

İlgili Haberler