KadınKültür & SanatMagazinMedyaModaMüzik

Sanatçı Ari Barutoğlu’nun Yeni Teklisi “Kısa Metraj” Çıktı

Tarkan’ın Eski Vokalinden Albüm 

Son dönemde yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettiren başarılı sanatçı ve söz yazarı Ari Barutoğlu, söz ve müziği kendisine ait olan yeni teklisi “Kısa Metraj” adlı şarkısı tüm dijital müzik platformlarında müzikseverler ile buluşturdu.

Sanatçının yeni şarkısı kısa sürede büyük beğeni toplarken mutluluğunu paylaşan Ari Barutoğlu; “ Gelen tepkiler beni çok mutlu etti. Kısa Metraj aslında serinin ikinci teklisi. Geçen sene sevenlerimin beğenisine sunduğum Zamanlama’nın ardından aynı duygularla döktüğüm ikinci parçam Kısa Metraj oldu. Şarkı sözleri her ne kadar bir ayrılık hikayesine dayanıyor olsa da hayatımıza aldığımız insanların ruhumuzda derin izler bıraktığını ve gittiklerinden sonra evrildiğimiz kişiyi yansıtıyor. Bu arada Nisan ayında söz ve müziği bana ait olan serinin son şarkısı ‘Ah Agapi’ piyasaya çıkacak.’’ dedi. Kısa Metraj şarkısı aranjörlüğünü Ercüment Atılcan üstlenirken, şarkıya Kınalı’ada da Aykan Dede yönetmenliğinde renkli bir klip çekildi.

“Funda Arar ile Düet  Yapmak İsterdim”

Uzun yıllardır poptan alaturkaya, greek müzikten arabeske kadar bir çok değişik müzik tarzını sahnesinde birleştiren sanatçı Ari Barutoğlu, en çok düet yapmak istediği sanatçının Funda Arar olduğunu açıkladı.  Türkiye’de ise idolleri arasında Gökhan Tepe ve Kenan Doğulu yer alıyor.

Ari Barutoğlu müzik kariyerinde Tarkan’a vokal yapma fırsatı bulduğu için de kendisini şanslı bulduğunu belirtti.

İlgili Haberler