KadınKültür & SanatMagazinMedyaModaMüzik

Kolpa’nın Yeni Şarkısı “Ya Kal Ya Git” Büyük Beğeni Topluyor!

Kolpa’nın Yeni Şarkısı “Ya Kal Ya Git” Büyük Beğeni Topluyor!

Türkiye’nin sevilen pop-rock grubu Kolpa, 15 Mart’ta dinleyicileriyle buluşturduğu yeni şarkısı “Ya Kal Ya Git” ile büyük bir başarıya imza attı.
Söz ve müziği Barış Yurtcu’ya ait olan Ya Kal Ya Git’in mix&mastering işlemleri Özgür Yurtoğlu tarafından gerçekleştirildi. Kolpa’nın özgün tarzını yansıtan “Ya Kal Ya Git”, dinleyicilere içsel çatışmaları ve sevdiğiyle yüzleşme cesaretini anlatıyor.
Kolpa’nın solisti ve aynı zamanda şarkının söz ve müziğinin sahibi Barış Yurtcu, şarkı hakkında şunları söyledi: “Ya Kal Ya Git”, yıllar önce yaşadığım inişli çıkışlı bir ilişki sırasında yazdığım bir şarkı. Eminim ki herkes bir dönem böyle bir deneyim yaşamıştır ve bu şarkıda kendi hayatlarından da bir şeyler bulacaklarını düşünüyorum.”
Ahmet Yalçın’ın yönetmenliğinde çekilen video klibinde, Kolpa’ya model Tutku Naz Erat eşlik etti. Video klip, şarkıyla eş zamanlı olarak YouTube’da yayınlandı.
Kolpa’nın “Ya Kal Ya Git” adını taşıyan bu yeni single’ı, dinleyicilerden büyük ilgi görüyor ve Türk rock müziğine yeni bir soluk getiriyor.

İlgili Haberler