KadınKültür & SanatMagazinMedyaModaMüzik

Kayra Kayan- “GÜNEŞ” 7 Haziran’da Yayında

Kayra Kayan- “GÜNEŞ” 7 Haziran’da Yayında

Haber: bodrumgezgini

Türkçe pop müzikte yaz esintileri devam ediyor. Başarılı ve genç pop müzik sanatçısı Kayra Kayan’ın yeni şarkısı  GÜNEŞ” 7 Haziran’da Universal Music Türkiye etiketi ile yayında.

“İlle De Sen” ile başarılı bir çıkış yaklayan genç sanatçı, yeni teklisi “GÜNEŞ” ile yaz listelerinde yerini almaya hazırlanıyor. Çoklu enstrümantal alt yapısı ve hareketli nakaratı ile dinleyiciyi harekete geçirmek için gün sayıyor.

Söz ve bestesi kendine ait olan şarkının prodüksiyon ve aranjmaında ise Cem Coşkun bulunuyor.

Kayra Kayan’ın en yeni teklisi “GÜNEŞ”i tüm dijital platformlardan önceden kaydetmek için:

Şimdi Tıklayın!

UNIVERSAL MUSIC GROUP HAKKINDA

Universal Music Group olarak sanatın gücüyle kültüre yön vermek için varız. UMG; yapımcılık, edisyon, lisanslı sanatçı ürünleri ve görsel-işitsel içeriklerle ilgili faaliyetlerde bulunan geniş işletme yelpazesiyle dünyanın lider müzik şirketidir.

Her müzik türünde en kapsamlı kataloğu ve şarkıları sunarak sanatçılarımızın gelişimini destekliyor, dünya çapında beğenilen ve ticari olarak başarılı müziğini üretiyor ve dağıtıyoruz.

Kendini sanata, yenilikçiliğe ve girişimciliğe adayan UMG, sanatçılarına sanatsal ve ticari fırsatlar sunmak, hayranlara muhteşem deneyimler yaşatabilmek adına hizmetlerin, platformların ve iş modellerinin hız kesmeden geliştirilmesini hedefler. Universal Music Group ile ilgili daha fazla bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz:

İlgili Haberler