KadınKültür & SanatMagazinMedyaModaMüzik

Instagram’da En Yüksek Takipçiye Sahip Ünlüler Belli Oldu!

Türkiye’de en yüksek takipçi sayısına sahip ünlü isimler açıklandı. Boomsocial’ın Instagram bazlı verilerine göre en yüksek takipçi sayısına sahip müzisyen ve oyuncular belli oldu.

Türkiye’de en yüksek takipçi sayısına sahip ünlü isimler açıklandı. Boomsocial’ın Instagram bazlı verilerine göre en yüksek takipçi sayısına sahip müzisyen ve oyuncular belli oldu. Müzisyenler dünyasında 14 milyon 700 binden fazla takipçi sayısına sahip Hadise ilk sorada yer aldı. Hande Erçel ise oyuncular dünyasında 32 milyondan fazla takipçisiyle listenin zirvesinde yer alıyor.

Hadise ve Hande Erçel Zirvede!

Ünlü şarkıcılar ve müzisyenler arasında Hadise 14 milyondan fazla takipçisiyle zirvede, Murat Boz 11 milyondan fazla takipçisiyle ikinci sırada, Demet Akalın 10 milyondan fazla takipçi sayısıyla üçüncü sırada yer aldı.

Oyuncular dünyasında Hande Erçel 32 milyondan fazla takipçi sayısıyla listenin en üst sırasında yer alıyor. Hande Erçel bu takipçi sayısıyla dünyaca ünlü Madonna, Tom Hanks, Angelina Jolie gibi isimleri bile geçmiş.

Burak Özçivit 25 milyondan fazla takipçisiyle ikinci sırada, 16 milyondan fazla takipçisiyle Demet Özdemir üçüncü sırada yer alıyor.

İşte listenin ilk 10 ismi;

Oyuncular dünyasının ilk 10 ismi;

İlgili Haberler