Magazin

Didem Soydan: Yanlış yorumladınız, kimseye rahatsızlık vermeyin!

Ünlü manken Didem Soydan, geçtiğimiz gün Melis İşiten’in Youtube kanalına konuk oldu. Son olarak Burak Deniz’le aşk yaşayan Soydan, hâlâ eski bir sevgilisine aşık olduğunu ve o kişinin evli ve çocuklu olduğunu söyleyerek izleyenleri şaşırttı.

Eski aşkından “Çocuk istemişti, ben istememiştim o nedenle ayrıldık. Aşık olduğum kişi evli ve ailesi var” diye bahseden ünlü mankenin açıklamalarının ardından o kişinin kim olduğu merak edildi.

39 yaşındaki Didem Soydan, konuşmasına “Aşık olduğum kişi hala aynı” diyerek tüm ilişkilerini o isimle kıyasladığını söyledi.

UNUTAMADIĞI AŞKI CAN BONOMO MU?

Sosyal medya kullanıcıları, bu açıklamalarının ardından güzel modelin bahsettiği kişinin 2014-2016 arasında aşk yaşadığı müzisyen Can Bonomo olduğunu öne sürdü. Bonomo, 2018’de oyuncu Öykü Karayel ile evlendi ve 2021 yılında oğlu Roman’ı kucağına aldı.

Unutamadığı aşkının Bonomo olduğunu ortaya atan bir takipçisine yanıt veren Soydan; “Ben öyle bir şey demedim. Kaldı ki tüm sektör ve yakın çevrem bu bahsettiğim, ‘hâlâ aşığım’ dediğim kişinin kim olduğunu biliyor. Bahsettiğim ilişkinin dört sene Amerika’da yaşandığını da biliyor” ifadelerini kullandı.

Didem Soydan'dan 'Baban utanmıyor mu?' diyen takipçisine cevap!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRDidem Soydan’dan ‘Baban utanmıyor mu?’ diyen takipçisine cevap!Haberi Görüntüle

“YANLIŞ İSİMLER ÜZERİNDEN YORUMLADINIZ”

Ünlü model, bitmek bilmeyen iddiaların ardından 731 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden bir açıklama daha yaptı.

Soydan, paylaşımında şöyle yazdı:

Dün itibarı ile yanlış yerlere çekilen bir konudan, kişilere verdiğim saygı ve değerden sebep bu açıklamayı yapıyorum. Türkiye’de yaşamayan ve Türkiye ile alakası olmayan birinden bahsetmeme rağmen konuyu magazine çok uygun olması sebebi ile yanlış isimler üzerinden yorumladınız. Yayında belirttiğim gibi Amerika’da yaşadığım döneme ait bir hikayeydi. Bu konunun yanlış yerlere gitmesinden dolayı gerçekten üzgünüm. Lütfen kimseyi alakaları olmayan bir konuya dahil ederek rahatsızlık vermeyin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRCan Bonomo-Öykü Karayel çiftinin oğlu Roman iki yaşında!Haberi Görüntüle

İlgili Haberler