Müzik

Demet Özdemir’in tatil pozlarına beğeni yağdı! ‘Güneş kadar güzel’

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, 28 Ağustos 2022 tarihinde dünyaevine girmiş, evliliklerinin sekizinci ayında ortak bir açıklama yaparak boşanma kararı aldıklarını duyurmuştu.

Ünlü çift, 8 Mayıs’ta Adalar Adliyesi Aile Mahkemesi’nde 10 dakika süren duruşma ile tek celsede boşanmıştı. İkili, karşılıklı olarak hiçbir şey talep etmemişti.

AŞKINI İLAN ETTİ

Oğuzhan Koç’u çabuk unutan 31 yaşındaki güzelin, bir süredir Yunan DJ Sergio ile aşk yaşadığı konuşuluyordu. İddialar doğru çıktı ve ikiliden ‘aşk ilanı’ olarak yorumlanan ilk kare geldi.

Sürpriz ayrılığın ardından Yunanistan tatiline giden Demet Özdemir, gönlünü Sergio’ya kaptırdı. Mikonos’ta deniz ve güneşin tadını çıkaran ünlü oyuncu, katıldığı bir partide Yunan DJ ile yakınlaştı.

İŞTE O KARE

Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen Demet Özdemir, yeni sevgilisi Sergio ve arkadaşlarının da yer aldığı fotoğrafı, 16 milyondan fazla takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından kalp emojisiyle yayınladı.

YORUM VE BEĞENİ YAĞMURU

Son olarak Yunanistan tatilinde çekilen fotoğraflarını sosyal medyada yayınlayan 31 yaşındaki oyuncu, kısa sürede yaklaşık 250 bin beğeni aldı.

Fit hali ile dikkat çeken Demet, Türk ve yabancı hayranlarından “Doğal güzel”, “Kraliçe”, “Güneş kadar güzels” ve “Allah nazarlardan korusun”, “Muhteşemsin” ve “Kendi ışığında parlıyorsun” şeklinde övgü dolu yorumlar aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBaşlıkHaberi Görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRDemet Özdemir ve DJ Sergio ilk kez görüntülendi!Haberi Görüntüle

İlgili Haberler