KadınKültür & SanatMagazinMedyaModaMüzik

Çağla Şikel’in Gözyaşları…

  Manken ve sunucu Çağla Şıkel “karanlık inziva” adı verilen meditasyona katıldı. Dört gün boyunca gözleri kapalı kalan Şıkel, gözleri açıldığı gözyaşlarını tutamadı.

 

Geçtiğimiz aylarda oğluyla birlikte soğuk korkusunu yenebilmek için ile buz dolu fıçıya giren Çağla Şıkel, bu kez gözleri bantlı bir şekilde 4 günlük karanlık inzivaya çekildi. Gözlerindeki bantın açılmasından sonra ışığı gören Çağla Şıkel, gözyaşlarını tutamadı. Ünlü ismi o anlarda yoga eğitmeni Çetin Çetintaş teselli etti.

Deneyimini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan ünlü isim, yayınladığı videoya şu notu düştü: “Soruyorsunuz bana ‘Ne yaşadın?’ diye , inanın anlatamıyorum hala… Kaç defa yazdım yazdım sildim. Anlatılmaz bir deneyim. Daha önce içimde yaşamadığım bir duygu oldugu için kelimelere dökmekte halihazırda zorlanıyorum. Belki sadece şöyle söyleyebilirim. Bu inzivada her şey vardı. Ve aslında hiçbir şey yoktu. Kapkaranlıktı. Günler yoktu, zaman yoktu, güneş hiç doğmadı bir damla ışık veya dışarıda görülecek hiçbir şey yoktu.

İlgili Haberler