KadınKültür & SanatMagazinMedyaModaMüzik

Beauty Fashion Day cemiyet hayatını bir araya getirdi…

Brand Invest’in moda ve güzellik eventi Beauty Fashion Day Ankaralılara unutulmaz bir gün daha yaşattı…

NAZ ERSOY

Ankara’nın güzellik ve moda alanında sektöre yön veren organizasyonlarından “Beauty&Fashion Day 24” bu yıl 20 Şubat Salı günü Ankara Sheraton Otel’de gerçekleştirildi.

NİLSU ALİZADE

“Her şey kadın ile daha anlamlı” sloganıyla yola çıkan etkinlik, kadınlara her yaşta bakımlı, başarılı, güzel, sağlıklı ve güçlü olabilecekleri gerçeğini bir kez daha hatırlattı.

MELDA YETER

Sağlık ve moda alanında çok değerli uzmanın konukların sunumlar yaparak, güncel konuları ve merak edilenleri paylaştığı organizasyonun moderatörlüğünü sunucu ve ünlü astrolog Hande Kazanova gerçekleştirdi.

BELİZ BÜYÜKHANLI

Ankara cemiyet, sosyal ve iş yaşamından önemli 250 kadınının özel olarak davet edileceği eventin basın sponsorluğunu Bitter üstlendi.

ELA GÜRBÜZ

Etkı̇nlı̇ğin ana sponsoru Opel Türkiye, kozmetik sponsoru Benefit Cosmetics Türkiye, yan sponsor Ovoo Bodrum ve güzellik sponsoru da Elizya Güzellik oldu.

MERVE ÜNLER YILMAZ

Üç ünlü modacı  sezona uygun koleksiyonlarını seyircilerin beğenisine sundu.

MEHTAP DEVECİ

Alanında üç uzman hekim, moderatör eşliğinde 15’er dakikalık söyleşilerle dinleyicilerle kendi alanlarında son çıkan yenilikleri paylaştı.

ASLI ALTINEL

Organizasyona konuşmacı olarak katılan Medikal Estetik Doktoru  Dr. Özge Aydın, “Medikal estetik uygulamalarında son trendler” başlığı altında izleyenlere estetik uygulamalar hakkında son gelişmeleri anlattı.

NESRİN KILAVUZ

Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Pınar Telli Celtemen “Sosyal hayatta sağlıklı kadın olmak” konusunda kadınları aydınlatırken, onlarla jinokolog gözüyle kadını sosyal hayattan uzaklaştıran problemlerin ne olduğunu aktardı.

PIRIL ULUĞ

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Protetik Diş Tedavisi Uzmanı Dr2 Tansu Erakman ise “Kişisel Marka Yaratmada Diş Sağlığının Rolü ” başlığı altında görünüşün özellikle önemli olduğu mesleklerde, dental sağlık ve estetiğin önemine ilişkin bilgiler verdi.

HANDE KAZANOVA

DİLAN ÇAKAN

Brand Invest kurucusu Naz Ersoy sahneye Naz Ersoy Beauty Fashion Day projesinin onun için çok değerli ve kıymetli olduğunu bildirirken önümüzde çok önemli bir projeye hazırlandığının bilgisini verdi.

BERFİN NAZ KAPLAN – MEHTAP DEVECİ

KARDELEN YÜKSEL

 IŞIK SEDEF GÜRBÜZ – PATRİCİA SALAS

 TÜLAY ERCİYAS KAYA

GÜLTEN BIÇAKCI

NELLY HİÇDURMAZ

TANSU ERAKMAN

TUĞBA ÖZDEMİR

PINAR TELLİ CELTEMEN

ELİF KARADUMAN – MEHTAP DEVECİ

BELİZ KÜÇÜK

ALİNA ALTUNTOP

ALEYNA NUR ALKAN

ASLIHAN BARIŞ

BANU BEŞTEPE

FİLİZ ÇINAR

BELİZ KÜÇÜK – MEHTAP DEVECİ

ÇİĞDEM GÜNDEM

İlgili Haberler