KadınKültür & SanatMagazinMedyaModaMüzik

Bakın şimdi ne yapıyor! ‘Sokakta yürüyemiyordum’

Yarışmacılarından jürisine kadar herkes bu yarışma sayesinde Türkiye’ye kendini yakından tanıtmış ve büyük de bir şöhretin kapısını aralamıştı. 20 yıl geçmesine rağmen  halen daha konuşulmaya devam ediyor. O isimlerden biri de yarışmacının birincisi olan  Yarışmanın ilk senesinde şampiyon Abidin Özşahin olmuştu ve o dönemin en çok konuşulan isimleri arasında yer almıştı. Peki, Abidin Özşahin şimdilerde ne yapıyor? İşte merak edenler için Abidin Özşahin’in yeni hayatı…

 

Popstar Abidin Özşahin bakın şimdi ne yapıyor! ‘Sokakta yürüyemiyordum’
Üzerinden neredeyse 20 yıl geçmesine rağmen zaman zaman da olsa Popstar yarışması konuşulmaya devam ediyor. Popstar, yayınlandığı dönem Türkiye’yi ekranlara kilitlemişti. Yarışmacılarından jürisine kadar herkes bu yarışma sayesinde Türkiye’ye kendini yakından tanıtmış ve büyük de bir şöhretin kapısını aralamıştı. O isimlerden biri de yarışmacının birincisi olan Abidin Özşahin. Yarışmanın ilk senesinde şampiyon Abidin Özşahin olmuş ve Abidin o dönemin en çok konuşulan isimleri arasında yer almıştı. Peki Abidin Şahin şimdilerde ne yapıyor?

 

Popstar Abidin Özşahin bakın şimdi ne yapıyor! ‘Sokakta yürüyemiyordum’
Popstar yarışması 2003 yılında ekrana geldiği ilk bölümüyle milyonlarca izleyicinin radarına takılmıştı. Jüride Deniz Seki, Armağan Çağlayan, Ercan Saatçi ve Ahmet San vardı. Yarışmacıların ya da jürinin her adımı her söylediği o haftanın popüler kültür gündemini belirliyordu. Programda müzikten daha çok yaşanan polemikler konuşuluyordu. 14 hafta süren bu serüvende birinci ise Abidin Özşahin olmuştu.

İlgili Haberler