KadınKültür & SanatMagazinMedyaModaMüzik

Bahar Sönmez- “Gelemem Artık” Yayında

Bahar Sönmez- “Gelemem Artık” Yayında

Slow pop türünün başarılı isimlerinden Bahar Sönmez’in yeni şarkısı “Gelemem Artık” Universal Music Türkiye etiketiyle yayında.

Yayınladığı “Geçtim İçinden” ve “Yürüyorum Sana” gibi şarkıları ile Türkçe slow pop müziğinde kendine has bir yer tutan Bahar Sönmez, şimdi “Gelemem Artık” ile pop müzik severlere hüzünlü bir dinleti sunuyor.

Bahar Sönmez’in yepyeni şarkısı “Gelemem Artık”ı tüm dijital platformlardan önceden kaydetmek için:

 

Universal Music Türkiye etiketiyle yayınlanan yepyeni şarkılar ile ilgili bilgi almak için:

Omay Dicle Gündoğdu

 

UNIVERSAL MUSIC GROUP HAKKINDA

Universal Music Group olarak sanatın gücüyle kültüre yön vermek için varız. UMG; yapımcılık, edisyon, lisanslı sanatçı ürünleri ve görsel-işitsel içeriklerle ilgili faaliyetlerde bulunan geniş işletme yelpazesiyle dünyanın lider müzik şirketidir. Her müzik türünde en kapsamlı kataloğu ve şarkıları sunarak sanatçılarımızın gelişimini destekliyor, dünya çapında beğenilen ve ticari olarak başarılı müziğini üretiyor ve dağıtıyoruz. Kendini sanata, yenilikçiliğe ve girişimciliğe adayan UMG, sanatçılarına sanatsal ve ticari fırsatlar sunmak, hayranlara muhteşem deneyimler yaşatabilmek adına hizmetlerin, platformların ve iş modellerinin hız kesmeden geliştirilmesini hedefler. Universal Music Group ile ilgili daha fazla bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz:

İlgili Haberler