KadınKültür & SanatMagazinMedyaModaMüzik

Sena İris – “Kirpiklerine Kadar” Yayında

Sena İris – “Kirpiklerine Kadar” Yayında

Sena İris – “Kirpiklerine Kadar” Yayında

Güçlü yorumlarıyla adını duyran Sena İris söz ve bestesi kendine ait pop türündeki eseri “Kirpiklerine Kadar” ile piyasaya güçlü bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Prodüksoyunu Serhat Şensesli’nin üstlendiği Sena İris’in yeni şarkısı “Kirpiklerine Kadar” ”, Universal Music Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Sena İris’in yeni şarkısı “Kirpiklerine Kadar”ı tüm dijital platformlardan dinlemek ve satın almak için:

Şimdi Tıklayın

Universal Music etiketiyle yayınlanan yepyeni şarkılar ile ilgili bilgi almak için:

Omay Dicle Gündoğdu

[email protected]

UNIVERSAL MUSIC GROUP HAKKINDA

Universal Music Group olarak sanatın gücüyle kültüre yön vermek için varız. UMG; yapımcılık, edisyon, lisanslı sanatçı ürünleri ve görsel-işitsel içeriklerle ilgili faaliyetlerde bulunan geniş işletme yelpazesiyle dünyanın lider müzik şirketidir. Her müzik türünde en kapsamlı kataloğu ve şarkıları sunarak sanatçılarımızın gelişimini destekliyor, dünya çapında beğenilen ve ticari olarak başarılı müziğini üretiyor ve dağıtıyoruz. Kendini sanata, yenilikçiliğe ve girişimciliğe adayan UMG, sanatçılarına sanatsal ve ticari fırsatlar sunmak, hayranlara muhteşem deneyimler yaşatabilmek adına hizmetlerin, platformların ve iş modellerinin hız kesmeden geliştirilmesini hedefler. Universal Music Group ile ilgili daha fazla bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz:

İlgili Haberler