KadınKültür & SanatMagazinMedyaMüzik

KARDELEN’den Yepyeni Bir Single: İhya

KARDELEN’den Yepyeni Bir Single: İhya

Son dönemde Alternatif Pop ve R&B türlerindeki parçalarıyla önemli bir çıkış yakalayan KARDELEN, Bi’ Kalp, Emanet ve Lütfen Kalbimi Sökün gibi daha önce büyük ilgi gören parçalarına bir yenisini daha ekledi.

KARDELEN’in yeni parçası İhya, Universal Music Türkiye etiketiyle tüm dijital platformlarda bugün yerini alırken oldukça enerjik bir Pop parçası olarak öne çıkıyor.

Kendisine has söz yazımıyla parçalarında renkli bir hikaye anlatım stiline sahip olan KARDELEN, parçanın klibi için Cenan Çelik yönetmenliğinde kamera karşısına geçti.

YouTube

Parçanın aranjörlüğünü ise Adi Rotem üstlendi.

KARDELEN – “İhya”yı tüm dijital platformlar üzerinden dinlemek ve satın almak için:

https://UMGTurkey.lnk.to/KARDELEN-IHYA

KARDELEN hakkında daha fazla bilgi almak için:

Instagram

Spotify

Bilgi için
Emirhan Aktaş – Yerli Katalog Ürün Sorumlusu
[email protected]

Görsel için
Ali Yaman – Pazarlama Asistanı
[email protected]

UNIVERSAL MUSIC GROUP HAKKINDA

Universal Music Group olarak sanatın gücüyle kültüre yön vermek için varız. UMG; yapımcılık, edisyon, lisanslı sanatçı ürünleri ve görsel-işitsel içeriklerle ilgili faaliyetlerde bulunan geniş işletme yelpazesiyle dünyanın lider müzik şirketidir. Her müzik türünde en kapsamlı kataloğu ve şarkıları sunarak sanatçılarımızın gelişimini destekliyor, dünya çapında beğenilen ve ticari olarak başarılı müziğini üretiyor ve dağıtıyoruz. Kendini sanata, yenilikçiliğe ve girişimciliğe adayan UMG, sanatçılarına sanatsal ve ticari fırsatlar sunmak, hayranlara muhteşem deneyimler yaşatabilmek adına hizmetlerin, platformların ve iş modellerinin hız kesmeden geliştirilmesini hedefler. Universal Music Group ile ilgili daha fazla bilgi için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz: www.universalmusic.com

İlgili Haberler