Magazin

Haberler: Ünlü şarkıcı, Tiflis’te belediye otobüsüne bindi! ‘Meğer son durakmış’

Müzik dünyasında besteci, söz yazarı ve yorumcu olarak tanınan Attila Atasoy, ilk plağını 1974 yılında doldurdu. 1975’te ‘Ümit Veren Şarkıcı’ ödülüne layık görülürken, 1982’de Bulgaristan’ın Slanchev Briag kasabasında yapılan müzik festivalinde Türkiye’yi temsil etti ve iki ödül aldı.

“VİZESİZ BİR SAAT 40 DAKİKA”

Sosyal medyayı aktif kullanan 69 yaşındaki müzisyen, Gürcistan’ın başkenti Tiflis’e gitti ve yurt dışı tatilinde yaşadıklarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Attila Atasoy, “Tiflis’den sevgiler. Biraz hava değişimi, biraz serinlik ihtiyacım vardı. Ve de huzura. Vizesiz bir saat 40 dakika. (Uçakla İstanbul’dan tabii) Harika bir halk ve düzenli, hesaplı bir şehir” ifadelerini kullandı.

“MEĞER SON DURAKMIŞ”

Otobüste yolculuk yaprtığı sırada çektiği selfie’yi Instagram hesabından yayınlayan sanatçı, “Belediye otobüsü ile şehir turu… Bayıldığım bir şey yerel hayata karışmak. Bu arada kilo veriyorum iyi oluyor. Fakat şöför bana kızdı niye inmiyorum diye. Meğer son durakmış” mesajını yazdı.

“ARADIĞIM KIZI BULDUM”

şehirde tarihi yerleri de gezen Atasoy, bir diğer paylaşımında ise “Sonunda aradığım kızı buldum” şeklinde esprili bir paylaşıma imza attı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRAttila Atasoy aralık ortasında denize girdiHaberi Görüntüle

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRAttila Atasoy askerlik fotoğrafını paylaştıHaberi Görüntüle

İlgili Haberler