Fashion Week Türkiye , Azerbaycan ‘ ın ünlü tasarım – tekstil markalarının ve Sponsor adayı markaların katıldığı Yüz kişiden fazla konuk kapasitesi ile oldukça ses getiren bir Lansman gününe ev sahipliği yaptı.

FWTR AZERBAYCAN EKSPOZİSYON adı altında düzenlenecek organizasyonla ilgili teknik ve tüm detaylı bilgileri veren EMRAH KAYİHAN oldukça ilgi gördü. 27 Nisan 2024 tarihinde BAKÜ de yer alan AZERBAYCAN ‘ın en popüler dünyaca ünlü mekanı olan FAIRMONT – FLAME TOWER da gerçekleşecek

FASHION WEEK TÜRKİYE organizasyonuna Türkiye ve dünya üzerinden yüzlerce firma ve tasarımcı akın edecek. AZERBAYCAN ve TÜRKİYE tanıtımına katkı sağlayacak organizasyonun tanıtım gününde Sponsor ve Tekstil markaları oldukça fazla ilgi gösterdi.

FASHION WEEK TÜRKİYE’nin AZERBAYCAN partneri BIG MODEL AGENCY ile yapacağı iş birliği ile her yıl 6 ayda bir defa geleneksel olarak organizasyon planlamaktalar.

7 Kıta’nın en kapsamlı ve en prestijli uluslararası moda organizasyonu 20-21 NİSAN 2024 İSTANBUL EKSPOZİSYON organizasyonundan hemen sonra 27 NİSAN 2024  tarihinde AZERBAYCAN BAKU ’ de 40 marka 80 manken eşliğinde koleksiyonlarını moda severlere sergileyecektir.

Halka açık olan organizasyon girişleri Ücretli VIP davetiyeler olarak Biletinial.com veya fashionweekturkiye.com üzerinden satışa sunulmuştur.

 

1000 kişilik konuk kapasitesi ile Tüm Dünya’da ses getirecek organizasyona şimdiden çok büyük ilgi gösterilmektedir.