KadınKültür & SanatMagazinMedyaModaMüzik

ALTAN İŞLEYEN’İN YENİ TEKLİSİ YOLDA !!

Uzun zamandır müzikle uğraşan, öte yandan çoksesli müzik alanında da halen Masis Aram Gözbek yönetimindeki Boğaziçi Caz Korosu-Magma Oda Korosu, Doç.Dr Hakan Bağcı ve Burcu Özcanyüz Seymen yönetimindeki Yücel Elmas Korosu bünyesinde koristliğe devam eden Altan İşleyen, ikinci teklisi “Eylülün Ortası”nı 14 Şubat Sevgililer Günü’nde dinleyicilerle buluşturdu. İşleyen daha önce geçtiğimiz eylül ayında da ilk teklisi ‘Yeniden Aşk’ ı dinleyicileriyle buluşturmuştu.

 

Geçtiğimiz Şubat ayında Kadıköy’de Eylülün Ortası için lansman konseri düzenleyen işleyen, ikinci teklisini sevenleriyle büyük bir çoşku ile kutlamıştı. Önce Pop&Rock tınılı cover parçalar ile sahne yaptıktan sonra kliplerini de sevenleriyle birlikte izleyen işleyen, sevenlerine çok güzel anlar yaşattırmıştı.

İşleyen şimdi ise yeni teklisi ‘Sus Pus Gidişlerin’i ağustos ayında sevenleriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Aranjör koltuğunda tekrar İlkay Dindar var ve şarkının klibi için henüz netleşmiş bir şey olmadığı bilgiler doğrultusunda.

İşleyen şarkılarını bağımsız olarak kendi youtube kanalında yayınlamayı tercih etmişti. Fakat bu sefer herhangi bir müzik kanalı ile anlaşacak mı merak konusu.

İlgili Haberler